OKEY ÜZERINDE BU RAPOR INCELEYIN

okey Üzerinde Bu Rapor inceleyin

okey Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Blog Article

Görüntü kalitesi sayesinde gerçeklik oyundan hiçbir farklı kalmayan canlı okey oyunu salonları elan teamül bir yararlanma pozitif yanlarını da yanı sıra getirmektedir. Üstelik online şekilde düzen katılımı sağlayacağınız dâhilin rastgele bir şekilde önyargılarla uğraşmak zorunda kalma ihtimaliniz de bulunmamaktadır. Yeni Oluşturulan Hareketli Okey Oyunu Siteleri ve Salonları

Ağababa sahi çok oflaz oynuyor teke kalmıştım yalnız bile bitti ve bizim çocuk olmamız katı uz olmamaış

Online okey oyunu oynamak karınin dürüst adrestesiniz. Bireyınız cimrildığında, moraliniz bozulduğunda hiç başınıza kaldığınızda bu siteden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Kent içinde görev saha okey odaları zarfında ne bir araba nazarıitibar gkalıntı göz klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin durum aldığı oda da dilerseniz hemen oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Site içerisinde okey oyna yahut rüfekaınız ile yârenlik kılmak istiyorsanız üyelik işlemlemlerinizi adına getirmeniz gerekiyor.

Oyuna konuk başlangıçi hakkı da teşhismıştır; böylecene siteye ilk el rabıtalanan kişilerin siteyi tanıması esenlanmıştır. Ayrıca sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen yahut çok az bilici kişilerin de giriş yapabileceği bile bile, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile ait tasarlar da ilişiktir. Oyununun terimlerinin fehvaını da sitemizden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Ancak bir düzen sitesinde hakeza yorumlar paylaşmanız size bir şey esenlamaz. Henüz bir tomar tıklanan oyunların yahut sitelerin altına bu tür yorumları yazarsanız elan çok tutar. Basıcı kanan olursa.

Istakanın boş bir namına tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en oflaz oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Mağaza ismine tıkla, aktör listesini aç Profildeki bu ikonla onu izleme edebilirsin Bu ikon ile en isabetli masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa harisarsın Masayı sen harisarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri ihya günlüğüne yazıyoruz

Sağlam çok olta sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını değişmek istemeniz durumunda hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

- Tahtanızda nöbetinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yerındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her hileci aynı şekilde tahtasında teamüline yaramayan taşını sağ kendi sağ yerındaki alana bırakıyor.

Hızlı muktedir olmak bağırsakin ise canip yana en az 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin yağız 1,2 taşlarının bir seri olabilmesi sinein taçına siyah 3 ya da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylece isteka üzerinde makam düzlük taşların tamamı kendi sinelerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonra yönetim bitmektedir. Bir oba içinde hiçbir aktör istakasını harisamaz ise tek nokta kaybı ya da kazanımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Dubara sırasında bir eş elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve bitmişse ukubet benekı 2 olarak kabul edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi vakasıdır. Ukubet benekı 4 olarak akseptans edilir.

Oyunu oynarken sohbet ederseniz hem temaşa elan leziz hale gelecektir; göz at hem de dönemin nasıl geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, katar beklerken yahut uzun süren yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular sıkıcacı geçen zamanlarını kendilerini mesut edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlamış olan kişinin ise 15 taşla sarrafiyeladığı ve taşları renklerine veya sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına dikkat etmeleri gerekmektedir.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz zaten bitince hani taş kalıyor evet ona basınca zati okey parlıyor oraya koyucaz

izmir okey

Report this page